poniedziałek, 2 kwietnia 2012

Tranne te...

Owszem i jakże by inaczej tranne te, leżę chilluję się, spaceruję i wydycham to cholerne zdrowe powietrze w tej zabitej dechami wsi, tranne te, leżę wieczorem w łóżku i zaspiam szukając Cię na mojej poduszce, tranne te budzę się rano parzę sobie kawę i wsypuję dwie łyżeczki cukru stoję pół godziny przy otwartej lodówce i staram się znaleźć coś interesującego i wartego zjedzenia. Tranne te, siadam sobie na huśtawce z tą że zaparzoną kawą i paląc papierosa opalam moje cholerne piegi w zimnym kwietniowym słońcu . tranne te tranne te tranne te... słucham muuzyki, dużo muzyki, obrzydza mnie ona wręcz ale daje pewne poczucie odprężenia, odkurzam i stroję gitarę , wyję pare minut a potem zastanawiam się czy w ogóle chciałbyś tego słuchać. Przywiązanie, złość , smutek aaaaaj.

Nie chcę wymagać od Ciebie niczego, ja nie.. ale moja podświadomość i owszem. Mam ochotę wykrzyczeć ci w twarz jak bardzo mam dość a potem przytulić cię i pójść gdzieś i śmiać się do nieprzytomności. Coś mnie do Ciebie ciągnie, nie spieprz tego. Zrób coś bo inaczej ucieknę

Jak na razie pieprzy się wszystko. Pozdrawiam serdecznie pełna nadziei i miłości Czerw'ona ide sobie strzelić w głowę.

Posłuchajcie Cobaina i RedHotów. Chill.

4 komentarze:

 1. Spokojna rozmowa, z wyrzuceiem tego co lezy na sercu nie pomaga?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. spokojna rozmowa ? nikt już nie chce słuchać tego co leży mi na sercu, dość mi wyrzutów pretensji i tego że się powtarzam. dlatego piszę tutaj.

   Usuń
 2. Najwidoczniej spotkałas kogoś, komu słowo wyrozumiałosc jest obce.Ludzie sie od siebie róznia, maja swoje wady i zalety sle najlepsze w nich jest to, ze akceptują siebie nawzajem a wrecz potrafią docenic cie takim jakim jestes. Od egoistów, którzy mają Twój wyimaginowany, idealny obraz w głowie a na codzien "rozczarowywyją sie " Twoim zachowaniem trzymaj sie z daleka ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. A cobaina własnie slucham, tak btw. ;D
  A kiedy czytałam twoje" Ide sobie strzelic w łeb" był akurat fragment "I don't have a gun" ;D

  OdpowiedzUsuń